PL

Opis i oszacowanie nieruchomości

 

24 kwiecień 2019

Na podstawie art.945 §2 kpc komornik sądowy podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24 kwietnia 2019r.o godzinie 11.00 w kancelarii komornika zostanie dokonany opis i oszacowanie lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego w miejscowości Pełczyce przy ul. Armii Polskiej 36 o powierzchni 37,0900 m2. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KWSZ1C/00010098/3.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.

UWAGA: Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię Komorniczą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.