PL

opis i oszacowanie nieruchomości

 

08 sierpień 2024


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Monika Sawicka-Kostiuczuk w sprawie egzekucyjnejna podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 8 sierpnia 2024r. w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Moniki Sawickiej-Kostiuczuk, Kancelaria Komornicza nr II w Choszcznie zostanie dokonany:
o godzinie 12.00opis i oszacowanie:

prawa własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę nr 18/5 położonąw Choszcznie Stawin, działka o obszarze 0,0687 ha zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Prawo własności nieruchomości ma Grzegorz Sałapata. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgęwieczystą o numerze KW Sz1C/00014123/6.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z niązajętych, aby przed ukończeniemopisuzgłosiły swoje prawa.

Komornik Sądowy
Monika Sawicka-Kostiuczuk

UWAGA: Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię Komorniczą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.