PL

Opis i oszacowanie nieruchomości

 

26 czerwiec 2019

na podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26 czerwca 2019r.o godzinie 12.00 w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Moniki Sawickiej - Kostiuczuk, Kancelaria Komornicza w Choszcznie zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości w tym udziału 1/3 części w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działki nr 31, 186 o obszarze 1,6300 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonej w miejscowości Chrapowo Gmina Pełczyce należącego do Tomasza Borka.
Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW SZ1C/00001117/7.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.

UWAGA: Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię Komorniczą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.