PL

lokal mieszkalny w Choszcznie oraz działka w Koplinie opis i oszacowanie

 

21 październik 2020


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Monika Sawicka-Kostiuczuk w sprawie egzekucyjnej na podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21 października 2020 r. w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Moniki Sawickiej-Kostiuczuk, Kancelaria Komornicza nr II w Choszcznie zostanie dokonany opis i oszacowanie:
o godzinie 10.00
- prawa własności lokalu mieszkalnego połozonego w Choszcznie przy ul. Wolności 35A/1, dla którego Sąd Rejonowy w Choszcznie prowadzo księgę wieczystą za numerem Sz1C/00015966/4.
o godzinie 11.30
- prawa własności w tym udziału 2/3 w prawie własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Choszcznie na działce nr 203 o powierzchni 0,2500 ha, dla której Sąd Rejonowy w Choszcznie prowadzi księgę wieczystą za numerem Sz1C/00028867/4.

Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.


UWAGA: Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię Komorniczą. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.